Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Garlica Murowana

Garlica Murowana, małopolskie

  • 3 000 000 zł
  • 15 446 m²
  • 194,23 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Koczwara

Skontaktuj się

Działka budowlana Garlica Murowana

Garlica Murowana, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

3 000 000 zł

15 446 m²

194,23 zł/m²

Działka budowlana Garlica Murowana

Zaktualizowane: 20 maja 2026

3 000 000 zł 15 446 m² 194,23 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 3 000 000 zł (194,23 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 15 446 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 52m; szerokość: 320m; teren pochyły, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda, gaz

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania wyjątkowa, widokowa działka budowlano-rolna o pow. 1,5446 ha zlokalizowana w miejscowości Garlica Murowana, gm. Zielonki, położona na najwyższym wzniesieniu w okolicy. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 52m/ 320 m . Grunt nachylony w kierunku południowym, położony w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka oznaczona w MPZP jako " MN "- Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (ok. (...)

Agent

Łukasz Koczwara

505 304...

505 304 807

504 112 605

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Koczwara

505 304...

505 304 807

504 112 605

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Koczwara

Zostaw telefon, oddzwonimy